✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Mega Bracket Fan AC DC
| Specification | Details |
|---|---|
| Size | 24” (600mm) |
| Operating Voltage | 140–280 Volt |
| Operating Frequency | 50 Hz |
| Power Consumption | 100 Watt |
| R.P.M (Revolutions/Min) | 1250 |
| Number of Speeds | 5 |
| Product Gross Weight | 6.080 kg |
| Product Net Weight | 5.72 kg |
| Blade & Grill Gross Weight | 3.455 kg |
| Blade & Grill Net Weight | 3.24 kg |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Mega Bracket Fan AC DC
Mega Bracket Fan AC DC
| Specification | Details |
|---|---|
| Size | 24” (600mm) |
| Operating Voltage | 140–280 Volt |
| Operating Frequency | 50 Hz |
| Power Consumption | 100 Watt |
| R.P.M (Revolutions/Min) | 1250 |
| Number of Speeds | 5 |
| Product Gross Weight | 6.080 kg |
| Product Net Weight | 5.72 kg |
| Blade & Grill Gross Weight | 3.455 kg |
| Blade & Grill Net Weight | 3.24 kg |
$5,477.50
Original: $15,650.00
-65%Mega Bracket Fan AC DC—
$15,650.00
$5,477.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Specification | Details |
|---|---|
| Size | 24” (600mm) |
| Operating Voltage | 140–280 Volt |
| Operating Frequency | 50 Hz |
| Power Consumption | 100 Watt |
| R.P.M (Revolutions/Min) | 1250 |
| Number of Speeds | 5 |
| Product Gross Weight | 6.080 kg |
| Product Net Weight | 5.72 kg |
| Blade & Grill Gross Weight | 3.455 kg |
| Blade & Grill Net Weight | 3.24 kg |





